Медична бібліотека запрошує ознайомитися з новими надходженнями літератури

Сучасна бібліотека є невід’ємною частиною освітнього середовища. Забезпечення її новою навчальною літературою – запорука якісного освітнього процесу вищого навчального закладу.

Завдяки співпраці з кафедрами інституту медична бібліотека постійно поповнює свій фонд новими підручниками з медицини та суміжних наук. Нещодавно було придбано близько 80 найменувань друкованих книжкових видань з різних галузей медичних наук, мовознавства, психології, історії, художньої літератури та ін.

Серед них особливої уваги заслуговують підручники з дисциплін, які викладаються на нових спеціальностях: «Фізична культура і спорт», «Громадське здоров’я», «Педіатрія», «Стоматологія».

Для іноземних студентів стануть в нагоді нові підручники англійською мовою з фізіології, ендокринології, педіатрії, хірургії, гематології та інших медичних наук. Медична бібліотека продовжує співпрацю з видавничою компанією Elsevier. Фонд бібліотеки вкотре за рік поповнився унікальними англомовними виданнями, цього разу це підручники з фізичної реабілітації та фізіотерапії.

Отримані видання представлені на виставці нових надходжень, яку можна переглянути в читальному залі медичної бібліотеки. З поточним списком нових надходжень літератури до медичної бібліотеки, а також з архівом попередніх списків можна ознайомитися на сайті бібліотеки СумДУ.