Кафедри внутрішньої та сімейної медицини провели турнір знавців внутрішньої медицини

20 грудня 2017 року на спільними зусиллями кафедр внутрішньої медицини (завідуюча кафедрою д.мед.н., професор Приступа Л.Н.) та сімейної медицини (завідуючий кафедрою д.мед.н., професор Орловський В.Ф.) на базі Сумського обласного госпіталя ветеранів війни відбувся I медичний турнір з терапії «Шість кроків до перемоги».

У турнірі взяли участь студенти IV курсів. Представивши такі команди:

1. «Фактори ризику» - командир команди Окунь Т.В.
  2. «Капсула скорости» - командир команди Шевченко В.В.
  3. «Белые халаты» - командир команди Ковалішин М.П.
  4. «Concordia» - командир команди Любчак І.В.
  5. «Кроти - хом'яки» - командир команди Форкерт І.О.
  6. «Arbor vitae» - командир команди Чернецький І.В.

Участь в організації турніру взяли студенти IV курсу ЛС-416 (Гапієнко А.В, Плакса В.М, Іваненко П.В, Желєзний Д.С, Могиленко В.І, Туренко Л.О.) на чолі з к.мед.н., асистентом кафедри сімейної медицини Жарковою А.В.

Турнір пройшов у дружній, теплій атмосфері, звичайно ж не обійшлось без наукових суперечок, однак все було вирішено мирним шляхом.

За результатами турніру: команда «Concordia» нагороджена дипломом I ступеня; команда «Капсула скорости» нагороджена дипломом II ступеня; команда «Arbor vitae» нагороджена дипломом III ступеня; команда «Фактори ризику» відзначені дипломом, як найкраща команда на думку студентів-організаторів. Також були відзначені окремі студенти, які продемонстрували  та активну позицію: Конєва А.О. (ЛС-401) - диплом I ступеня, Окунь Т.В. (ЛС- 404) - диплом II ступеня, Удовиченко С.Я (ЛС-421) - диплом III ступеня.

Командам переможцям були вручені солодкі призи. Бажаємо учасникам та організаторам турніру натхнення для продовження популяризації науково-навчальної діяльності.