Новорічні дива: акція «Ялинка милосердя» зібрала рекордну кількість подарунків

Щороку з ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту СумДУ студенти за традицією вітають вихованців дитячих будинків з новорічними святами. Цього річ вступив в силу новий благодійний проект «Ялинка милосердя» від волонтерського клубу «Віра» Медичного інституту, котрий стартував у жовтні місяці 2017 року.

За словами представників волонтерського клубу, проект націлений охопити найуразливіші верстви населення від людей похилого віку до дітей від народження. У перші дня акції звістка про її початок розійшлася дуже швидко. Протягом декількох місяців студенти, викладачі, співробітники, волонтери, пересічні громадяни звідусіль приносили речі аби подарувати частинку свого тепла.

24-го грудня волонтери та студенти МІ завітали до Правдинської школи-інтернат для дітей сиріт із затримкою психічного розвитку (Великописарівський р-н). Студенти підготували дивовижну новорічну казку із Дідом Морозом та Снігуронькою, провели цікаві конкурси та прочитали лекцію про правила особистої гігієни.

Всього в будинку проживають 66 вихованців від 4-х до 15-ти років. Тому студенти намагалися приділити увагу та поспілкуватися з кожною дитиною, вислухати його бажання та надати цінну пораду.

Кожна дитина отримала пакунок із солодощами, фруктами, різнокольоровою канцелярією, іграми та книжками. Усього ж було зібрано: 22 уп. фломастерів, 26 уп. пластиліну, 43 уп. акварелі, 68 уп. кольорових олівців, 43 уп. пензликів, 25 шт. олівців, 86 шт. ручок, 6 шт. клею, 77 шт. розмальовок, 80 шт. альбомів для малювання, 40 шт. зошитів, 11 шт. кольорового картону, 39 шт. кольорового паперу, 8 шт. ножиць, 8 уп. кольорової крейди, 20 шт. настільних ігор, 2 шт. лінійки. Окрім того різні засоби гігієни: шампуні, мило, зубні щітки та пасти; спортивний інвентар: м’ячі, комплекти з бадмінтону; м’які іграшки; книжки та велику кількість одягу. Звичайно не обійшлось без солодкого. Студенти іноземного деканату подарували кожній дитині пакунок із солодощами та фруктами.

26-го грудня із новорічними подарунками студенти-волонтери завітали до вихованців Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини. Їм Дід Мороз подарував теплий зимовий одяг, шапочки та шкарпетки для немовлят, підгузки, присипки, дитячі креми для підгузків, зубні щітки, вушні палички, пазли, іграшки для немовлят та розвиваючі ігри.

Візит пройшов в дуже теплій та дружній атмосфері. Малеча щиро подякувала волонтерам своїми безмежними посмішками.

Наразі «Ялинка милосердя» продовжується. Найближчим часом плануються візити до відділення гематології Сумської обласної дитячої лікарні та Громадського об’єднання людей з обмеженими фізичними можливостями «Країна друзів».