"Брейн-ринг" для учасників V Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Патологічна анатомія»

med17 квітня в бібліотеці медичного інституту для учасників V Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Патологічна  анатомія» був проведений турнір з «Брейн-рингу». За звання найрозумніших боролися 14 команд - студенти із 14 медичних вузів України. За підсумками гри третє місце виборола команда «Окончательный диагноз» Дніпропетровської медичної академії. У напруженому фіналі на другій сходинці опинилася команда «Ган Фол» Кримського державного медичного університету ім. С. Георгієвського, а перемогу здобула команда «Тільця Малорі» Запорізького державного медичного університету. За крок до перемоги була команда « Шторм» медичного інституту Сумського державного університету.

med med med med med med med med med med med med med med med med med med med med med med