Перемога у Всеукраїнській олімпіаді з онкології

4-5 травня 2017 р. на базі кафедри онкології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з онкології.

Медичний інститут представляли студент VI курсу Іванов Станіслав Сергійович та студентка V курсу Ніколенко Альона Віталіївна. II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з онкології складався із двох частин: письмової (розв’язування тестових завдань та клінічних задач) та усної (відповідь перед членами комісії на два теоретичних питання та встановлення метода діагностики зображеного на малюнку) За результатами олімпіади III місце посів Іванов Станіслав.

Вітаємо майбутнього лікаря зі значним досягненням, бажаємо подальшого професійного росту та успіхів в улюбленій справі!