Команда медичного інституту посіла ІІІ місце в університетській спартакіаді «Здоров'я»

У напруженій боротьбі наші викладачі, співробітники та аспіранти вибороли найвище місце в історії проведення університетської спартакіади «Здоров'я» - ІІІ загальнокомандне місце.

Зазначений успіх є наслідком поєднання зусиль як окремих учасників змагань, так і керівництва профбюро медичного інституту (голова - професор Сміян О.І.), яким було проведено всю необхідну організаційну роботу.

Нагадаємо, що наші співробітники та студенти виборювали призові місця в спортивних змаганнях, зокрема команда медичного інституту стала першою в плаванні та в лижних гонках, другою - у змаганнях з волейболу. Крім нагород у спартакіаді, цього року в нашому активі є і інші спортивні здобутки: наші студенти отримували медалі переможців у стрільбі з лука та з легкої атлетики, студенти-іноземці медичного інституту Сумського державного університету стали кращими в Україні.