У медичній бібліотеці відбулася зустріч з молодими науковцями в рамках святкування Дня науки

«Майбутнє в руках талановитої молоді»: під такою назвою медичною бібліотекою була організована зустріч студентів з молодими науковцями, випускниками Медичного інституту. Захід пройшов у форматі дружнього спілкування.

Асистент кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти, неодноразова учасниця та призерка міжнародних наукових конгресів і конкурсів, стипендіат Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених Владислава Кмита поділилася досвідом своєї наукової діяльності. Вона наголосила на необхідності вивчення іноземних мов та важливості власної активної позиції для розкриття свого наукового потенціалу.

Аспіранти кафедри патологічної анатомії, стипендіат Президента України Владислав Сікора та неодноразовий переможець всеукраїнських конкурсів наукових робіт Піддубний Артем закликали студентів «не відкладати науку на завтра» і починати вже зараз займатися науково-дослідною роботою.

У рамках зустрічі своїми думками та досвідом поділився магістр кафедри хірургії, багаторазовий учасник міжнародних конгресів для молодих вчених, переможець у номінації «Наукова діяльність» конкурсу «Кращий студент СумДУ», стипендіат Президента України Дейнека Володимир.

Молоді вчені розповіли про потужну навчально-наукову базу університету, яка є фундаментом у формуванні умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів. Студент третього курсу Удовиченко Станіслав розповів про свою участь у наукових конференціях та конкурсних програмах, що відіграє важливу роль в усвідомленні своїх наукових можливостей та прагнень.

Співробітники бібліотеки презентували інформаційні ресурси та наукові бази, які стануть навігатором у пошуку інформації для молодих вчених та всіх, хто хоче займатися науковою діяльністю.