Наша бібліотека організувала цикл заходів під назвою «Молодь. Сім’я. Майбутнє»

Вже традиційно кожного року в рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері медичною бібліотекою організовуються та проводяться різноманітні заходи. З метою формування репродуктивної культури молоді була проведена зустріч студентів медичного інституту СумДУ з лікарем–гінекологом Гиленко Ж. О. і лікарем-терапевтом Бардаковою І. В. Центру планування сім'ї Сумського обласного клінічного перинатального центру та лікарем-дерматовенеролом ЦМЛ Берестовською Н. М.

Вони познайомили студентів з профілактикою захворювань, що поширюються статевим шляхом та сучасними методами контрацепції. У рамках проекту «СумДУ – заклад, дружній до сім’ї» відбулася зустріч із соціальним педагогом Центру підтримки сім’ї СумДУ, координатором проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентами у ВНЗ» Савельєвою Ю. М. Вона провела для студентів пізнавальну годину, на якій вони дізналися про зміст поняття «планування сім’ї» та шляхи його реалізації. Книжкова виставка «З родини йде в життя людина…» поглиблено висвітлила дану тематику.

Відвідуючи бібліотеку, студенти з задоволенням взяли участь в акції «калейдоскоп привітань» до Дня матері та висловили теплі слова вдячності своїм мамам на різних мовах світу, а також стали учасниками флешмобу «Зберемо воєдино всю нашу студентську родину», де презентували свої фотосвітлини, зроблені в стінах бібліотеки.