В медичному інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Інфекційні хвороби в практиці лікаря-інтерніста"

26-27 травня 2017 р. у Конгрес-центрі СумДУ була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Інфекційні хвороби в практиці лікаря-інтерніста: сучасні аспекти», присвячена 20-річчю кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією.

З привітальним словом виступили директор медичного інституту Лобода А.М. та заступник начальника УОЗ Сумської обласної держадміністрації Лисенко Н.А..

З доповіддю про здобутки і перспективи кафедри виступив д. мед. наук, проф., зав. каф. інфекційних хвороб з епідеміологією М.Д. Чемич. Про результати науково-дослідницької роботи кафедри «Сучасна діагностика і методи лікування поширених інфекцій в умовах північно-східного регіону України» доповіла канд. мед. наук, доцент В.В. Ільїна.

З цікавими доповідями, в яких розглядалися питання особливостей перебігу, діагностики і лікування інфекційних хвороб у сучасних умовах, виступили зав. відділом R-Biopharm AG (м. Дармштадт, Німеччина) Бук А., проф. Трихліб В.І. (м. Київ), проф. Терьошин В.О. (м. Харків), проф. Бодня К.І. (м. Харків), проф. Дубинська Г.М. (м. Полтава), проф. Мороз Л.В. (м. Вінниця), канд. мед. наук Сохань А.В. (м. Харків), канд. мед. наук Назарчук О.А. (м. Вінниця), канд. ветер. наук Болотін В.І. (м. Харків), інші науковці України та досвідчені лікарі-практики.

У рамках конференції працювала секція молодих вчених. Надзвичайно цікавими були доповіді Чемич О.М., Лішневської А.Г., Дичко М.М., Гуріної С.В., Саєнко О.С. Учасники конференції на спеціалізованій виставці змогли ознайомитися з інформаційними матеріалами про сучасні новітні розробки лікарських засобів, тест-систем, медичного обладнання.

Прагнучи розвивати та розширювати співробітництво у сферах, що становлять взаємний інтерес, планується підписати Угоду про співробітництво між кафедрою інфекційних хвороб з епідеміологією СумДу та Національним науковим центром «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», м. Харків.