Дні інформації в медичній бібліотеці

З 30 травня по 20 червня в читальному залі медичної бібліотеки будуть проходити Дні інформації.

Увазі користувачів пропонується понад 150 найменувань (книги, посібники, матеріали конференцій, дисертації, автореферати, наукові періодичні видання) з медицини та природничих наук, історії, мовознавства, права, художньої літератури та ін. На виставці презентовані видання співробітників медичного інституту. Друковані видання були придбані у видавництв «Нова Книга», «Укрмедкнига», «Медицина», а також отримані з обмінних фондів та у дар завдяки співпраці СумДУ з вишами, благодійними організаціями, авторами, науковими товариствами, державними установами.

Фонд медичної бібліотеки поповнився унікальними виданнями видавничої компанії Elsevier з педіатрії та внутрішньої медицини за сприянням Приступи Л.Н. та Сміяна О.І. Це найсучасніші видання для використання в навчальному процесі англомовними іноземними студентами. З початку року фонд медичної бібліотеки поповнився близько 1 тисячею примірників.

Пропозиції та рекомендації щодо комплектування фонду новими виданнями надсилайте на електронну адресу медичної бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .