Участь студентів медичного інституту СумДУ у фестивалі «Суми - місто безпеки»

1 червня 2017 року студенти медичного інституту СумДУ прийняли участь у фестивалі «Суми – місто безпеки», який був організований у місті Суми з нагоди проведення Дня захисту дітей. Фестиваль відбувся на базі міського парку «Казка». Учасниками заходу були юні сумчани від 2 до 18 років разом з батьками та гості обласного центра.

На території парку було розгорнуто містечко, де діти ознайомилися збільш ніж 20-ма пізнавальними тренінгами, які сприяють розвитку культури безпечної поведінки.

В рамках фестивалю, студенти-медики СумДУ провели для учасників фестивалю майстер-класи по наданню першої допомоги умовно постраждалому у автокатастрофі, вчили всіх охочих проводити непрямий масаж серця, а також наглядно показували та роз’яснювали правила особистої гігієни ротової порожнини.

Дана акція, яка була організована зусиллями педагогів, місцевої влади, рятувальників та волонтерів, стала яскравим масовим заходом, що цікаво та корисно пропагував безпеку життєдіяльності для юних сумчан.