Наші студенти посіли ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях (з міжнародною участю) бригад екстреної медичної допомоги

2 червня в Сумський області фінішували Всеукраїнські змагання з міжнародною участю бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Сумські медичні ралі – 2017». Команда медичного інституту СумДУ посіла почесне третє місце.

Змагання проходили протягом трьох днів, під час яких 38 команд з усієї України, а також бригад «швидких» із Литви та Казахстану, змагалися за першість у медичних навичках. Крім тестових завдань у рамках змагань були інсценовані вибухи, ДТП і навіть пологи. Приймаючи участь у ситуаціях, максимально приближених до реальних, усі 38 команд екстреної медичної допомоги намагалися швидко та професійно надати медичну допомогу уявним потерпілим.

У суддівську колегію увійшли працівники Міністерства охорони здоров’я, викладачі кафедр екстреної медицини провідних ВУЗів України,а також тренери з європейських країн та США.

За результатами 11 конкурсів перемогу у загальному національному рейтингу отримала команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; друге – місто отримали Черкаси, які будуть у наступному році містом-господарем наступних змагань. Перше місце серед учасників закордонних команд посіла команда з Казахстану.

Серед студентських бригад перше місце здобула команда Тернопільського державного медичного університету, а команда студентів медичного інституту Сумського державного університету, у складі Гурьєна Артема, Гурьєна Станіслава, Котлярової Юлії, Селюкова Іллі, посіла ІІІ місце.

Нагороджуючи переможців, начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко відзначив професійність усіх учасників ралі, що забезпечила високий рівень змагань.

«Приємно відзначити сьогодні, що «Сумські медичні ралі» високо оцінили тренери з Європи та США, - зазначив Сергій Бутенко. – Вони підкреслили, що з кожним роком якість змагань в Україні покращується. І Сумщина теж гідно тримала цю планку. Я вдячний кожній команді за участь і впевнений, що для всіх учасників медичні ралі пройшли з користю».

Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнському змаганні з міжнародною участю бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Сумські медичні ралі – 2017» та бажаємо подальших професійних перемог!