Підведення підсумків навчального року на спеціальності «Фізична реабілітація»

З нагоди завершення 2016/2017 навчального року 1.06.2017 року в університетському сквері, що розташований біля корпусу Університетська клініка, відбулися збори студентів першого та другого курсів спеціальності «Фізична реабілітація».

У виступах завідувача кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Медичного інституту О.О. Єжової та викладачів кафедри І.А.Бріжатої, О.А. Ситник і Д.С.Воропаєва були підведені підсумки й зазначені успіхи студентського колективу у навчальній та науковій роботі. Кращим студентам кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини висловила подяку за відмінне навчання, перші кроки у науковій та професійній діяльностях, активну громадянську позицію, творчі досягнення. Серед нагороджених – Малєганова Анастасія (група ФР-501), Радич Катерина (група ФР-601), Загуліна Марія (група (ФР-601), Горбачов Станіслав (група ФР-502), Костюку Олександру (група ФР-502).

З нагоди свята звучали чарівні пісні у виконанні дипломанта всеукраїнських та міжнародних конкурсів Загуліної Марії, музичне попурі на баяні від Конєва Дениса, танцювально-спортивний номер від студентів групи ФР-501 і гумористична постановка студентів групи ФР-601.