Наша діяльність

Участь у IV Міжнародному конгресі з гемостазіологіі, анестезіологіі та інтенсивної терапіі "Black Sea Pearl" (23-25 травня 2017 р., м. Одеса)

Асоціація анестезіологів України провела IV Міжнародний конгрес з гемостазіологіі, анестезіологіі та інтенсивної терапії "Black Sea Pearl".

У роботі конгресу приймали участь відомі европейські та українські вчені та лектори , такі як Ph. Scherpereel (Лілль, Франція), P. Pelozi (Варезе, Італія), А. Іоскович (Ізраіль), А. Злотнік (Ізраіль), P. Pittermann (Майнц, Німеччина ), T. Kerz (Майнц, Німеччина), B. Tuyakov (Краков, Польша), Е. Чумаченко (Париж, Франція), К.М. Лебединський (Санкт-Петербург, РФ), Е.М. Шифман (Москва, РФ), Л. В. Усенко-Новіцька (Днепр), С.А. Дубров (Київ), О.А. Тарабрін (Одеса), та багато інших. Наш інститут представляли на заході д.м.н. Шищук В.Д. та к.м.н. Сауляк С.В.

Очікуваною та приємною була зустріч з анестезіологами обласного онкологічного диспансеру нашого міста. Відбулися унікальні, змістовні за наповненням лекції та майстер-класи  В.В.Кузькова , незабутня  доповідь про проблеми лікування гострого інфаркту міокарду від директора «Київського Центру Серця» Б.М. Тодурова,  аншлаг на лекціях професора К.М. Лебединського та Е.М. Шифмана.

 

AddThis Social Bookmark Button