Студентами-волонтерами інституту організована благодійна акція

1-го червня з нагоди Дня захисту дітей волонтери медичного інституту провели благодійну акцію «Здійсни дитячу мрію» для вихованців Грунської школи-інтернат Охтирського району.

Протягом травня місяця адміністрація та студенти інституту організували благодійний збір коштів та речей для соціально незахищених і малозабезпечених дітей. Виявили бажання та приєдналися до акції аніматори, які разом з волонтерами клубу «Віра» медичного інституту, а саме:  Дудко Юлія (гр. ЛС-601), Краткова Наталія (гр. ЛС-212), Поліщук Наталія (гр. ЛС-212) провели багато цікавих ігор та презентували дивовижне науково-хімічне шоу.

Продемонстрували свої таланти й вихованці школи-інтернат та подарували свою концерту програму для всіх присутніх гостей.

Всього в будинку проживають 43 дитини віком від 4-х до 15-ти років. Тому студенти намагалися приділити увагу та поспілкуватися з кожною дитиною, вислухати їх бажання та надати цінну пораду. Усі вихованці отримали пакунки з подарунками, також одяг, взуття та багато смачної випічки. Загалом було зібрано різноманітна канцелярія: альбоми для малювання, зошити, фломастери, різнокольорові олівці, пластилін, крейда, розмальовки, пензлики, кулькові ручки, фарби, закладки, лінійки, пенали, гумки, кольоровий папір, стругачки; засоби для гігієни: зубні щітки, паста, вологі серветки, туалетний папір, мило, шампуні; розвиваючі настільні ігри, пазли, книги, спортивний інвентар, м’які іграшки, солодощі тощо.

Щиросердно дякуємо кожному небайдужому, хто приєднався до благодійної акції! Адже посмішка дитини, на вагу золота і здатна зробити світ кращим!