Студенти-медики складають випускні іспити

Випускні екзамени в цьому році проходять на різних клінічних базах лікарень міста. На даний час вже пройшли іспити з хірургії (на базі 5-ї клінічної лікарні) та з внутрішньої медицини (обласна клінічна лікарня).

Для отримання диплома лікаря протягом останньої сесії студенти мають скласти також державні іспити з акушерства та гінекології, педіатрії та гігієни.

Для опитування на екзаменах виноситься надзвичайно великий обсяг матеріалу: це і практичні навички, які студент має продемонструвати у ліжка хворого та на муляжах, і техніка володіння інструментарієм, і ситуаційні задачі, і теоретичні питання. Але наполеглива праця молодих медиків протягом навчання в інституті дала результати: перші два предмети всі студенти склали успішно, а члени комісії відмітили високий рівень знань майбутніх лікарів.