Традиційна зустріч викладачів з талановитими студентами на кафедрі фізіології та патофізіології

25 травня 2017 року на кафедрі фізіології і патофізіології з курсом медичної біології відбулася урочиста зустріч з талановитими студентами – переможцями Всеукраїнських конкурсів і олімпіад.

Місяці напруженої роботи позаду, високі результати досягнуті і у теплій дружній атмосфері студенти та викладачі ділилися враженнями про підготовку до змагань, особливості проведення Всеукраїнських конкурсів та олімпіад у різних навчальних закладах, планами на майбутнє.

Цього року успіхи молодих науковців та їх керівників просто вражаючі. Студенти здобули призові місця з усіх навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі. Сандюк Анастасія – студентка 1-го курсу – посіла 3 місце на Всеукраїнській олімпіаді з медичної біології, що відбулася 26 – 28 квітня 2017 р. у Буковинському державному медичному університеті (м. Чернівці). Грамоти за високий рівень володіння теоретичним матеріалом також отримали Швачко Дмитро (2 курс) і Луговик Ірина (1 курс). На Всеукраїнській олімпіаді з фізіології, що відбулася 18 – 19 травня 2017 року в Одеському Національному медичному університеті, Сумський державний університет представляли студентка 3-го курсу Конєва Анастасія та студентка 2-го курсу Гриценко Ярослава. Почесне 2 місце у напруженій боротьбі здобула Конєва Анастасія. Команда наших студентів на Всеукраїнській олімпіаді з патофізіології була представлена студентами 3-го курсу Кірієнко Віталіною, Важинським Яном та Удовиченко Станіславом. 3-є місце у змаганні здобула студентка спеціальності «Стоматологія» Кірієнко Віталіна.

Традиційними вже стали успіхи наших студентів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Цього року дипломом 3 ступеня нагороджена студентка 3-го курсу Гарбузова Єлізавета (напрям «Клінічна медицина», м. Чернівці, 21 – 22 березня 2017 р.) та студентка 4-го курсу Свириденко Діана (напрям «Теоретична медицина, 23 – 24 березня 2017 р., м. Запоріжжя).

Вітаємо студентів з високими здобутками і бажаємо нових успіхів!