Святкування професійного свята в нашому колективі відбулося в теплій та дружній астмосфері

17 червня наш колектив відсвяткував у неофіційному форматі День медичного працівника

Цей день традиціно відзначається як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров'я співгромадян - лікарів та інших працівників медичної сфери.

Вже четвертий рік поспіль захід відбувається на території СумДУ в дитячому таборі СОЗ "Універ". Чудова компанія колег-друзів, смачний обід, який приготували співробітники нашої їдальні, доглянута паркова територія, мальовнича природа та гарна погода створили дійсно святковий настрій та залишили незабутні враження. Також велика подяка членам профбюро медінституту, під керівництвом Сміяна О.І., за проведену організаційну роботу.

Протягом зустрічі кожен з присутніх міг виступити та привітати колег. Перший проректор СумДУ Карпуша В.Д. зазначив, що адміністрація закладу поважає та цінує працю викладачів-медиків, а медичний інститут зростає, процвітає та з кожним роком досягає нових успіхів. На нашу адресу звучали побажання миру, злагоди, професійного зростання, оптимізму, достатку та багато інших теплих слів.