Вітаємо Лободу Андрія Миколайовича з Ювілеєм!

Сьогодні, 24-го червня, наш директор Андрій Миколайович Лобода відзначає 40-й День народження!

Професійний шлях Андрій Миколайович пов'язав з медичним інститутом СумДУ: отримавши диплом з відзнакою, пройшов навчання в аспірантурі та успішно захистив кандидатську, а згодом підготував докторську дисертацію на кафедрі педіатрії, він є автором більше 100 науково-методичних публікацій, 10-ти інформаційних листів та 2-х патентів на винахід. Окрім того, що Андрій Миколайович зарекомендував себе як талановитий та майстерний педагог, науковець та лікар, він завоював високий авторит у колег як умілий організатор: за плечима - багаторічний досвід роботи головою приймальної комісії, першим заступником директора, координатором проекту Європейської комісії Темпус ePBLnet.

Щиро вітаємо Вас, шановний Андрію Миколайовичу, з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави та нашого університету! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас як тих, хто працює і спілкується з Вами, так і нових надійних друзів!