Наша діяльність

Студент медінституту став стипендіатом фонду "Завтра-UA"

16 червня у Києві відбулося нагородження переможців конкурсу стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука. Одним зі ста стипендіатів та єдиним представником медичного інституту СумДУ у цьому році став студент-випускник 6 курсу Бутенко Данііл Анатолійович.

Наукова робота, яка допомогла здобути перемогу “Порушення когнітивної і психоемоційної сфер у хворих на хронічні вірусні гепатити В і С” була виконана на базі кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією під керівництвом д. мед. наук, професора Чемича Миколи Дмитровича та асистента кафедри Чемич Оксани Миколаївни.

Загалом у 2017 році у змаганні прийняло участь 789 студентів з усієї України, серед яких, пройшовши 3 тури оцінювання, перші 100 чоловік за рейтингом отримали річну стипендію. На відкритті Форуму перед стипендіатами виступили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, музикант та громадський лідер Святослав Вакарчук, головний редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова, народний депутат, громадський діяч та засновник неурядової організації Global Office Мустафа Найєм, бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук. 

 Тож вітаємо майбутнього лікаря зі значним досягненням, бажаємо подальшого професійного росту та наснаги в науковій діяльності! 

AddThis Social Bookmark Button