Наша діяльність

Лікарі-інтерни зі спеціальності "Загальна практика-сімейна медицина" упішно склали випускні іспити

Протягом 2015-17 років лікарі-інтерни зі спеціальності "Загальна практика-сімейна медицина" навчалися на очному циклі у викладачів профільної та суміжних кафедр, у лікарів-завідувачів відділень на базах заочних циклів у лікувальних закладах, а також успішно склали ліцензійний іспит "Крок-3". Характеристики, що були передані з основного місця роботи молодих медиків, вказували на те, що вони справилися з поставленними завданнями та зарекомендували себе як професійні та відповідальні спеціалісти.

Підсумок дворічного навчання був підведений на випускному іспиті, який складався з комп'ютерного тестування, практичної та теоретичної частин, під час яких проводилася оцінка знань молодих лікарів, вміння вирішувати ситуаційні завдання та працювати з медичною документацією, інтерпретувати результати інструментальних методів досліджень. Обласний відділ охорони здоров'я на заході представляла обласний терапевт, начальник СОКГВВ Савенко І.І.

Всі 37 молодих спеціалістів успішно склали складне випробування та незабаром отримають сертифікати лікарів-спеціалістів з сімейної медицини. Членами комісії відмічено не лише високий рівень засвоєних компетенцій, а і чималий практичний досвід, який лікарі набули, працюючи в закладах охорони здоров'я області.

 Професія лікаря багато до чого зобов'язує, це - велика відповідальність за життя і здоров'я людей. Тому в медицині залишаються тільки найсильніші і віддані справі люди, які протягом усього життя підвищують рівень своїх знань і свою майстерність. Бажаємо лікарям точних діагнозів, милосердя і впевненості в собі. Нехай у вашому житті буде більше вдячних пацієнтів і радісних моментів! 

 

AddThis Social Bookmark Button