Вітаємо Чемича Миколу Дмитровича з Ювілеєм!

16 липня 2017 року завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією СумДу, професор, доктор медичних наук Чемич Микола Дмитрович відзначає ювілейний 60-й День народження!

Професійна діяльність Миколи Дмитровича розпочалася у Тернопільській державній медичній академії, яку він закінчив з відзнакою у 1984 р.: навчався у клінічній ординатурі, після її закінчення в аспірантурі, яку завершив успішним захистом кандидатської дисертації. З 1994 р. науково-педагогічна діяльність ювіляра пов’язана з Сумським державним університетом, де Микола Дмитрович пройшов усі щаблі професійного зростання і становлення: асистент кафедри факультетської терапії, доцент, завідуючий кафедрою інфекційних хвороб з епідеміологією, підготував і захистив докторську дисертацію. Тривалий час, перебуваючи на посаді завідувача кафедри, працював заступником директора медичного інституту з лікувальної роботи, очолював факультет післядипломної медичної освіти.

Педагогічна та науково-дослідницька робота є головними напрямками діяльності Миколи Дмитровича. Його лекції завжди відрізняються доступністю для сприйняття і логічні за змістом, практичні заняття – високим методичним рівнем. Професор Чемич М.Д. є автором 450 наукових праць, у тому числі підручників, монографій, має авторські свідоцтва, приймав участь у багатьох міжнародних наукових форумах (Анкара, Рим, Амстердам, Софія), входить до складу спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських (докторських) дисертацій при ВНМУ ім. М. І. Пирогова, проводить велику організаційно-методичну роботу в обласній клінічній інфекційній лікарні ім. З.Й. Красовицького, медичному інституті, лікувально- профілактичних закладах області. Постійно впроваджує у лікувальний процес нові методи діагностики і лікування.

Щиро вітаємо Вас, вельмишановний Миколо Дмитровичу, з Ювілеєм! Бажаємо Вам доброго здоров'я, хорошого настрою, великого особистого щастя, благополуччя, тепла і затишку в оселі, подальшого творчого натхнення, успішної наукової і педагогічної діяльності!