Бібліотека розпочинає видачу літератури на осінній семестр!

Шановні студенти медичного інституту, запрошуємо вас отримати навчальну літературу на осінній семестр!

Першокурсникам для користування бібліотекою та отримання підручників необхідно оформити пластиковий читацький квиток, яким ви будете користуватися протягом всього терміну навчання. Вартість квитка потрібно оплатити в будь-якому банку за вказаними нижче реквізитами або в читальному залі медичної бібліотеки, яка знаходиться в Теоретичному корпусі Медичного інституту за адресою: вул. Санаторна, 31 (поруч з гуртожитками №4,5). При оплаті читацького квитка в бібліотеці банківська комісія відсутня.

25 серпня, під час поселення першокурсників до гуртожитку, відбудеться зустріч із співробітниками медичної бібліотеки, які нададуть необхідну інформацію та проведуть ознайомчу екскурсію бібліотекою.

Оформлення читацького квитка здійснюється в Бібліотечно–інформаційному корпусі СумДУ за адресою: вул. Р.-Корсакова, 2, ІІ поверх, кімната 206, щоденно з 8,00 до 16,30, крім вихідних. При собі мати чек про оплату.

Для студентів усіх курсів видача літератури здійснюватиметься відповідно вказаного нижче графіка лише при наявності читацького квитка, подовженого голограмою на наступний навчальний рік. Подовжити читацький квиток необхідно в читальному залі медичної бібліотеки.

Студенти 6 курсу будуть отримувати літературу відповідно з першим циклом навчання. Прохання завчасно ознайомитися з розкладом.

Реквізити для оплати читацького квитка в будь-якому банку:

Платник: ПІБ (вказується обов’язково)
Р/рахунок - 31255290205677.
Код отримувача – 05408289
МФО – 820172,
Банк отримувача - ДКСУ в м. Київ
Отримувач – Сумський державний університет.
Призначення платежу – за платні послуги бібліотеки (вказується обов’язково)
Сума платежу: 55,00 гривень.