Літня школа «Перший крок до академічної мобільності»

З 3-го по 13-те липня 2017 року за ініціативи Наукового Товариства Студентів, Аспірантів та Молодих Вчених Медичного інституту СумДУ відбулася Літня школа «Перший крок до академічної мобільності».

У літній школі взяли участь як представники СумДУ (аспіранти, студенти, молоді вчені), так і науковці з інших вишів обласного центру, зокрема Сумського Національного аграрного університету. Спікерами були учасники та переможці різноманітних грантових програм. Серед них д.мед.н. професор Погорєлов М.В., к.мед.н., доц. Москаленко Р.А. та к.мед.н. Линдін М.С. Вони наголосили на ключових моментах пошуку та оформлення заявок, відповідали на питання та спонукали до участі в академічній мобільності власним прикладом.

Проведення заходу такого формату було обумовлене прагненням як самих слухачів, так і правління НТСА до розширення меж міжнародного співробітництва, залучення нових наукових партнерів та здобуття нових компетенцій. Засідання відбувалися в привітній та дружній атмосфері, що спонукала до спільного вирішення проблемних питань, пошуку нових ідей. Кожен слухач на практиці міг дізнатися про складнощі написання CV, грантової заявки та мотиваційного листа.

По завершенню Літньої школи кожен учасник отримав не лише сертифікат участі, а й цінні настанови та поради, що стануть в нагоді в подальшій науковій кар’єрі.