Лекції провідних шведських спеціалістів з хелікобактерної інфекції

У рамках програми академічних обмінів ERASMUS+ для студентів і викладачів Медичного інституту 14 вересня 2017 року у приміщені Конгрес- Центру СумДУ відбулися наступні семінари:

- о 10-00 год семінар для аспірантів, які були зацікавлені в участі у програмі академічної мобільності ERASMUS+ (1 рік проведення досліджень в Umea University). Для участі у конкурсі необхідно було підготувати CV, список публікацій, мотиваційний лист, мовний сертифікат (за наявності)

- об 11-30 год семінар для викладачів, які мали бажання взяти участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+ (проведення лекцій і практичних занять в Umea University, 12 днів).

Семінари проводили викладачі Університету Умео проф. Thomas Boren та Jeanna Bugaytsova у аудиторії 118 (1 поверх).