Кафедрою фізичної реабілітації проведені майстер-класи з фізіотерапії

До Всесвітнього дня фізіотерапевта студенти і викладачі Медичного інституту провели майстер-класи.

8 вересня 2017 року на базі кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини, яка розташована в Університетській клініці, були проведені майстер-класи для першокурсників. Студенти-першокурсники спробували себе у якості фізіотерапевта, ерготерапевта та поспілкувалися із третьокурсниками. У залі ЛФК усім бажаючим була надана можливість виконати вправи на степах, на фит-болах, на ТРХ-петлях. У масажному залі – повторити за викладачем основні прийому масажу та ознайомитися із різними масажними техніками. У фізіотерапевтичному кабінеті – зрозуміти що таке кінезіотейпування та показання до нього. В ерготерапевтичному кабінеті – виконати вправи для розвитку дрібної моторики кисті.

Велика вдячність викладачам-презентерам майстер-класів: Бріжатій Ірині Анатоліївні (майстер-клас із фітнес-програм), Ольховик Аліні Віталіївні (майстер-клас з кінезіотейпування), Ситник Ользі Андріївні (майстер-клас з ерготерапії) та Степаненку Олександру Сергійовичу (майстер-клас зі СПА-технологій). Разом з викладачами майстер-класи проводили студенти старших курсів: Бутиленко Дарина, Варака Артем, Лєбєдєв Олег, Вигоняйло Оксана та інші.