Адміністрація медінституту привітала освітян з Лебединського медучилища

22 вересня в актовій залі Лебединського медичного училища відбулося святкування його 80-річного ювілею.

Нелегкі часи довелося пережити закладу: часи радянського терору та німецької окупації, складні післявоєнні роки. Свого часу в закладі навчався відомий ортопед-травматолог проф. Сітенко М.І. (заклад названий його іменем), багато відомих вчених та лікарів.

На святкуванні делегацію від медичного інституту очолив його директор Лобода А.М., крім того в церемонії привітання взяли участь заст. директора медінституту Олешко О.М., заст. профбюро медінституту Горбась В.М., асистент каф. біохімії та біофізики Глущенко Н.В. Було сказано чимало теплих слів та зазначено, що тісна співпраця між навчальними закладами сприяє розвитку системи охорони здоровя області.

Училище акредитоване за І рівнем і має ліцензію на здійснення підготовки фахівців за спеціальностями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Зі студентами працює досвідчений педагогічний колектив, серед яких викладачі-методисти, старші викладачі, спеціалісти вищої та І категорії. Сьогодні училище має три навчальні корпуси загальною площею 4603 кв. м. Для проведення теоретичних і практичних занять в училищі діють 21 навчальний кабінет, 15 навчальних кімнат, 5 лабораторій, 2 кабінети інформатики.

До послуг студентів училища актова зала, бібліотека з 28-тисячним фондом методичної та художньої літератури, читальна зала на 45 посадових місць. Значно розширилася мережа навчальних кабінетів на клінічній базі практики. Започатковані нові підходи до педагогічного процесу, належного забезпечення позааудиторної самостійної роботи та організації контролю за її проведенням.