В Конгрес-центрі СумДУ відбулися дебати іноземних студентів з Сум та Харкова

23 жовтня організація іноземних студентів ICMA Sumy за підтримки адміністрації медичного інституту організувала та провела змагання у вигляді дебатів стосовно законодавчої допустимості евтаназії та проведення абортів.

Захід відбувся в конгрес-центрі Сумського державного університету, були присутні запрошені з вузів Харкова. У якості судді разом з почесними гостями у заході взяв участь директор медичного інституту Лобода А.М. Найкращі учасники були відзначені почесними грамотами. Всі присутні відмітили високий рівень підготовки студентів, вміння вести дискусію та виступати перед аудиторією, показали неабиякі знання з медичної науки. Молоді медики продовжили спілкування під час кави-брейку, обговорювалися нові ідеї та перспективи подібних проектів.

Евтана́зія (грец. ευ — добре + грец. θάνατος — смерть) — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини, яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань. На даний час законодавчо дозволена в Японії, Канаді та Колумбії.