В медичній бібліотеці відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Всі, хто прийшов до бібліотеки в цей святковий день, мали змогу відчути атмосферу позитиву.

Завдяки  пізнавальним сходинкам  «Бібліотечний Всесвіт» відвідувачі дізналися багато нових та цікавих  фактів про бібліотеку та книгу. Слайд-шоу «Студент і бібліотека: територія єдності» нагадали студентам  приємні моменти їх відвідування бібліотеки. Шоу-вікторина з ведучим MC JOVANNI розпочалася флешмобом . В дружній веселій атмосфері всі присутні разом склали  надпис «Бібліотек@- світ нових можливостей». Під час вікторини студенти проявили свої  інтелектуальні та творчі здібності.

Всі активні учасники  отримали заохочувальні подарунки, а переможець вікторини Тємнікова Тетяна (МЦ.м 701) отримала суперприз від професора кафедри фізіології і патофізіології медичного інституту, доктора біологічних наук Гарбузової В. Ю, а саме,  її найулюбленішу книгу Рея Бредбері «Кульбабове вино».

Любителі сфотографуватися поповнили свої колекції новими фотосвітлинами, адже бібліотека була по особливому святкова та прикрашена тематичними  інсталяціями. Феєрично пройшла акція «Бібліотекар на хвилинку!». Кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря. Надзвичайно велику зацікавленість викликала презентація книг-фаворитів успішних людей медичного інституту, після ознайомлення з якою стали надходити запити на  відповідні книги.

Яскравістю та красою вразила всіх виставка творчої майстерності студентів та співробітників інституту .

Хочемо висловити щиру подяку всім студентам, які взяли активну участь в організації свята, а саме Савостьянову Івану (ЛС-316), Круш Ані і Яценко Маші (ЛС-511), Коханову Богдану (ЛС-513). В рамках свята студентським самоврядуванням, а особливо завдяки студентському директору Дєдуху Андрію, була організована кава-брейк, тож всі присутні мали можливість насолодитися ароматною кавою та різноманітними смаколиками.