Феєрія творчої майстерності в медичній бібліотеці

Запрошуємо відвідати виставку творчості студентів та співробітників інституту, яка продовжує функціонувати в бібліотеці до 7 жовтня за багаточисленними побажаннями користувачів.

Виставка організована в рамках бібліотижня, присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек. Її різноманітність, яскравість та краса просто вражають.

Надзвичайно широко на виставці представлені  картини, вишиті нитками  і бісером студентів Кісіль Вероніки, ЛС-511; Бружинської Анастасії, ФР-701; Таранухи Аліни, МЦ.м-702; Данищук Лілії, МЦ.м-706; Сичевської Аліни, МЦ.м-703; Овчаренко Аліни, ЛС-408; Лакози Юлії, МЦ.м-711; Галушко Марини, ЛС-616; Гарагулі Валерії, МЦ.м-711/1; Самодай Вікторії, МЦ.м-702; а також співробітника інституту Коржової Людмили. Випускниця Дудник Тетяна представила картину з пластиліну. Майбутня абітурієнтка  Дода Юлія та бібліотекар Берко Наталія продемонстрували свої малюнки олівцями та фарбами. Картини з соломки надала на виставку співробітник інституту Савоненко Людмила.

Особливою прикрасою виставки стали вишиті українські рушники та скатертини студентів Кісіль Вероніки, ЛС-511, і Неволько Катерини, ЛС-610.

Вражають своєю оригінальністю подушка, виготовлена в стилі гаптування та оздоблена стрічками Дейнеко Олексія, ЛС-615; іграшки, прикрашені бісером та кольоровими стрічками Корольчук Анни і Кримець Тетяни, ЛС-602; вироби, виготовлені за допомогою техніки декупажу співробітника інституту Коржової Людмили та бібліотекаря Берко Наталії, а також надзвичайно позитивні кавові іграшки бібліотекаря Доди Віталіни.

Ляльки-мотанки,  дерев’яні поробки, малюнки в техніці випалювання, ковані вироби студентів Шинкаря Назарія, ЛС-505; Данищук Лілії, МЦ.м-706; Скорохода  Дениса, ЛС-411; Пиндзина Дмитра, МЦ.м-702; Галустян Катерини, ЛС-503; Сичевської Аліни, МЦ.м-703, та Неволько Катерини, ЛС-610, мали позитивний резонанс серед відвідувачів виставки.

Хочемо висловити щиру подяку всім учасникам виставки, а особливо, за проявлений ентузіазм під час організації, адміністратору гуртожитку №4 Мавлановій Ользі Василівні.

Завітайте і отримайте насолоду від перегляду унікальних і прекрасних виробів.