Наші студенти на чолі з доцентом Світланою Тарасенко використовують інноваційний підхід до профілактичної роботи з населенням

Підвищення санітарної культури населення міста та області є одним з пріорітетних напрямків роботи нашого інституту. Професорсько-викладацький склад та студенти нашого підрозділу університету активно проводять зустрічі, круглі столи, читають лекції на підприємствах, школах  і інших організаціях.

Ми також використовуємо і передову світову практику: спілкуємось з населенням в неформальних обставинах. Нещодавно таку акцію провела кафедра громадського здоров'я.

Жовтнева субота тижня фізичної культури і спорту дарувала сонячне тепло. Студентський ректорат СумДУ у складі студентів 6-го та 3-го курсів – Олесі Перешивайло, Юлії Чепульської, Анастасії Скиби, Каріни Косенцевої, Анни Круш та доцента кафедри громадського здоров’ я Світлани Тарасенко, за підтримки директора медичного інституту Лободи А.М., продовжили профілактичну роботу з населенням.

Інформаційна кампанія була спрямована на підвищення зацікавленості населення різних вікових груп до занять спортом та правильного харчування. Також, як на життєво важливих заходах первинної профілактики захворюваності, учасникам заходу наголошувалося на необхідності вакцинації. Символом кампанії було обране яблуко.