Медична бібліотека поповнила свою колекцію новими підручниками видавничої компанії Elsevier

Використання найсучасніших світових джерел інформації – забезпечення якості навчального процесу.

В минулому році в медичній бібліотеці відбулася презентація видавничої продукції компанії Elsevier, яка сприяла подальшій продуктивній співпраці медичного інституту з видавництвом з метою забезпечення наукового та навчального процесів новими якісними книгами.

Фонд медичної бібліотеки вкотре в цьому році поповнився унікальними і надзвичайно цінними виданнями за підтримки директора медичного інституту Лободи А. М.  Цього разу це книги з анатомії та гістології. За кошти субрахунку кафедри внутрішньої медицини збільшилася кількість підручників з дисциплін, які викладаються на цій кафедрі. Придбані видання представлені в читальному залі і користуються найбільшим попитом серед іноземних студентів.