Студенти та аспіранти медичного інституту СумДУ отримали міні-гранти для підтримки наукової діяльності

10 жовтня в конгрес-холі СумДУ відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу міні-грантів для підтримки наукової діяльності студентів та молодих науковців, що проводилося в рамках спільного проекту між СумДУ, СНАУ та Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Від медичного інституту переможцями в цьому конкурсі стали наступні наукові колективи та їх проекти:

1. Чернецький Ігор та Конєва Анастасія студенти четвертого курсу з проектом «Development of mathematical models for prediction of number of psychrotrophic bacteria in chilled milk using MATLAB program»  (науковий консультант д.вет.н., професор кафедри громадського здоров’я Бергілевич Олександра Миколаївна).
  2. Ткаченко Ірина та Шубін Павло аспіранти другого року навчання з проектом «Prevalence of antibiotic resistant bacteria in food sector of Sumy region»  (науковий консультант д.вет.н., професор кафедри громадського здоров’я Касянчук Вікторія Вікторівна).
  3. Шарова Олександра аспірантка другого року навчання з проектом «The rehabilitation of children with cerebral palsy as a method to prevent respiratory complications»  (науковий консультант д.м.н., завідувач кафедри педіатрії Сміян Олександр Іванович).

Вітаємо молодих науковців та їх керівників! Бажаємо нових наукових здобутків!