Наша діяльність

У Медичному інституті пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня козацтва

14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисника України водночас із Днем українського козацтва.

Це державне свято, що офіційно встановлене у 2014 році відповідним Указом Президента, не лише як свято звитяги українського козацтва, але й день пам’яті та пошани всіх, хто століттями боровся за незалежність України. Студенти Медичного інституту також приєдналися до поздоровлень та провели низку заходів.

12-го жовтня, на великій перерві, в холі інституту, відбулася урочиста лінійка. Дівчата підготували невеличку концертну програму із піснями та поздоровленнями з нагоди свята. До привітань приєдналися солістки вокального ансамблю Медичного інституту – Люта Олександра та Товстиженко Аліна. Окрім того, ведуча програми – Юлія Дудко, провела вікторину «Естафета мужності» на знання українського козацтва. За кожну правильну відповідь студенти отримували приз у вигляді магніту із зображенням Сумського державного університету.

Наступного дня в спортивній залі Медичного інституту відбулося свято сили та мужності – Козацькі розваги. Адже козацтву належить особливе місце в історичній пам’яті українського народу. Насамперед, мужність та відвага сучасних чоловіків своїми багатими та славними традиціям  зобов’язані козацтву.

 

Традиційно змагання розпочалися із настановлення головнокомандуючого змагань – викладача кафедри фізичного виховання та спорту – Юнака Антона Павловича. 4 команди із 1-го, 2-го, 3-го курсів та спеціальності «Фізична реабілітація» показали свою силу та мужність у восьми естафетах: перекидання м’яча, кидання м’яча в корзину, човниковий біг, конкурс капітанів, біг навколо шашок, планка та віджимання, перетягування канату та армреслінгу. Місця змагань розподілилися таким чином: 1-ше місце – команда першого курсу, 2-ге місце – команда третього курсу, 3-тє місце – команда другого місце та 4-те місце – команда спеціальності «Фізична реабілітація».

В кінці змагань усі команди нагороджені солодкими призами та отримали пісенний подарунок від студентки третього курсу – Рябоконь Діани.

AddThis Social Bookmark Button