Відбулися профілактичні лекції для школярів молодших класів

У розпал вірусних захворювань кожна людина потребує багато корисних вітамінів та завжди дотримуватися простих правил гігієни. Надто часто саме дитячий організм піддається різним інфекціям та імунна система дає збій.

Таким чином, за ініціативи волонтерського клубу «Віра» Медичного інституту триває цикл лекційних занять серед вихованців молодших класів шкіл міста Суми.

У вівторок, 17-го жовтня, до Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 завітали студентки Медичного інституту та безпосередньо учасниці волонтерського клубу «Віра», а саме: Юлія Дудко, Владислава Куст та Вікторія Плакса. Дівчата окремо в трьох класах одночасно провели лекцію на тему: «Грип та ГРВІ: профілактика та лікування». Майбутні медики розповіли про симптоми захворювань, різницю між ними, які правила потрібно дотримуватися аби уникнути такі проблеми та що робити, якщо вже захворіли і потребуєте лікування. Наочно показали на презентації, уважно вислухали всі запитання дітей та дали на них детальну й змістовну відповідь.

Пізніше, у четвер 19-го жовтня, відбулися лекційні заняття для школярів Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №26. Провели їх Крістіна Купцова, Юлія Шакун та Альона Свікольник. Окрім презентації, дівчата подарували кожній дитині інформаційну листівку-нагадування «Як не захворіти на грип та ГРВІ?» та «Що роботи якщо захворів?».

Загалом лекції прослухали близько 80-ти школярів молодших класів. Наразі цикл лекційних занять триває.