Перемога студентів Медичного інституту на змаганнях з легкої атлетики

21-го та 22-го жовтня у Сумах вперше відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

В урочистій церемонії відкриття Чемпіонату взяли участь Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Немчінов Олег Миколайович, заступник Сумського міського голови Віра Мотречко, проректор Сумського державного університету Олександр Бріжатий, начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко, державний тренер з легкої атлетики. Тиртишник В. Г, головний тренер збірної України з витривалості Романчук С.І. та інші почесні гості.

Участь у змаганнях брали і студенти Медичного інституту , котрі показали відмінний результат з кросу. На дистанції 10 км студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Жуков Єгор (гр. СП-701) здобув перемогу, а Казбан Артем (гр. СП-501) посів друге місце.

Такі змагання були відбірними на подальші міжнародні старти. Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших перемог за кордоном!