Республіканський семінар з педіатрії у нашому закладі

25 жовтня 2017 р. директор медичного інституту Лобода А.М. урочисто відкрив  республіканський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми педіатрії». Будучи педіатром за лікарською спеціальністю та маючи за плечима чималий досвід практичної діяльності Андрій Миколайович зазначив наскільки важливими є проблеми галузі в умовах сьогодення, особливо для нашого регіону.

В заході взяли участь також провідні науковці країни, співробітники кафедри педіатрії, практичні лікарі та молоді медики, - всі отримали цінні рекомендації стосовно діагностики та лікування поширених дитячих хвороб, дізналися багато нового про інноваційні розробки, що впроваджуються в державі, були обговорені питання перспективи спеціальності в умовах реформування охорони здоров'я. Цікаві виступи підгтували наші викладачі, зокрема доповідь доцента кафедри педіатрії Бинди Т.П.  «Гострий риносинусит у дітей: біологічна терапія та її ефективність» викликала надзвичайну зацікавленість у присутніх та жваве обговорення.

Семінар відбувся за потужної підтримки нашого університету, а також був організований  Асоціацією педіатрів України, Національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця, Управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.