Українсько-польська конференція «Дні дитячої хірургії» 2017

19-22 жовтня 2017 р. у м. Львів відбулась Українсько-польська конференція «Дні дитячої хірургії». Медичний інститут СумДУ представляв доцент кафедри хірургії та онкології, завідувач курсу дитячої хірургії Овечкін Д.В.

Учасники конференції розглянули актуальні питання хірургії новонароджених, дитячої ортопедії, травматології, пластичної хірургії, мініінвазивні оперативні втручання та багато інших. У перший день конференції був проведений майстер-клас із «живою хірургією» – лапароскопічними та пластичними оперативними втручаннями.

Спікерами виступили професори з Польщі Даріуш Патковський (Вроцлавський медичний університет), Пьотр Чаудерна (Ґданський медичний університет), Томаш Кошуцький (клініка дитячої хірургії у м. Катовіце), Януш Богосєвіч (головний консультант МОЗ Польщі з питань дитячої хірургії), Василь Аверін (головний позаштатний дитячий хірург МОЗ Білорусії), професор хірургії Університету Торонто Валід Фархат, професори Данило Кривченя і Василь Притула з НМУ ім. О.Богомольця та інші світові лідери дитячої хірургії.

Загалом у заході взяли участь близько 150 вітчизняних фахівців хірургічних спеціальностей та біля 20 спеціалістів із закордону (Польщі, Білорусії, Канади, Мексики). Конференція надала можливість тісного наукового спілкування, професійного росту та соціальної взаємодії всіх учасників.

У рамках конференції була проведена нарада завідувачів кафедр та курсів дитячої хірургії вищих медичних закладів України.

Організаторами конференції виступили кафедра дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького, Всеукраїнська асоціація дитячих хірургів та Польське товариство дитячих хірургів.