Успішну вокальну майстерність показала студентка Медичного інституту

28-29 жовтня у м. Київ за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва». Участь у якому брали представники вокальних та танцювальних гуртків Сумського державного університету та Медичного інституту.

У складі журі працювали заслужені артисти України, викладачі вокалу та хореографії провідних столичних закладів вищої освіти (НПУ ім. Драгоманова, Київського університету ім. Бориса Грінченка та ін.), педагоги танцювальних та вокальних шкіл Києва, Харкова, композитори, продюсери, співаки.

Фестиваль проходив одночасно на 2-х концертних майданчиках - для танцювальних колективів та для вокалістів. У ньому брали участь солісти і колективи з міст Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Кропивницький, Херсон, Чернігів, Запоріжжя, Харків, Київ, Слов’янськ та інших містечок Київської, Чернігівської, Донецької, Сумської області. Також свою творчість демонстрували вокалісти з Монголії та Китаю.

Найпрестижніша премія дісталася студентці Медичного інституту. Діана Рябоконь (гр. ЛС-501) посіла 1 місце у номінації «Естрадний вокал». Зичимо їй успіхів на творчій та науковій ниві!