Участь співробітників кафедри сімейної медицини у семінарах Open Medical Institute

Співробітники кафедри сімейної медицини взяли у семінарах Open Medical Institute під патронатом Американо-Австрійської фундації у м.Зальцбург, Австрії.

Професор кафедри сімейної медицини д.мед.н. Деміхова Надія Володимирівна представила медичний інститут на семінарі "Law and Public Health" (29.10.-04.11.2017) під керівництвом Judit W. Overall, JD, MS, MEd (США).

К.мед.н. Жаркова Альбіна Володимирівна здобула диплом за кращу доповідь у семінарі "Lipid Metabolism" (22-28.10.2017), проведення якого очолювали професор Antonio M. Gotto, MD, DPhill, Weill Cornell University, New York, USA та Phillip Barter, MD, PhD, University of New South Wales, Sydney, Australia, Immediate Past President of the International Atherosclerosis Society.

У кожному с семінарі взяли участь 32 учасники з близько 20 країн Східної Європи. Під час додаткових лекцій та майстер-класів учасники мали змогу познайомитися з устроєм системи охорони здоровя Австрії, а також представити свою країну та навчальний заклад. Участь у семінарах надала можливість спілкування із фахівцями з Європи, Америки та Австралії, а також пошуку шляхів подальшої співпраці.