Професор медінституту став експертом Програмного комітету програми Європейської комісії HORIZON-2020

У МОН відбулося засідання Комісії з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». На конкурс було надіслано більше 100 заявок від кандидатів у представники та експерти від України до програмних комітетів «Горизонт 2020».

Рішенням конкурсної комісії до складу Програмного комітету «Здоров’я, демографічні зміни, добробут» програми Європейського Союзу Горизонт-2020 в якості експерта було обрано професора кафедри громадського здоров’я, заступника директора з наукової роботи МІ СумДУ Погорєлова М.В.