Відбулися профілактичні лекції для сумських школярів

У розпал інфекцій та вірусів украй важливо дотримуватись правил особистої гігієни, не забувати про їх профілактику, особливо для дитячої імунної системи.

Так, волонтерським клубом «Віра» Медичного інституту СумДУ було організовано ряд профілактичних лекцій на тему «Грип та ГРВІ: профілактика та лікування» серед школярів молодших класів навчальних закладів м. Суми.

Студентки Медичного інституту Коломієць Олена (гр. ЛС-209), Загребельна Анна (гр. ЛС-301) та Гуленок Олена (гр. ЛС-301) завітали до Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №27. Дівчата окремо в трьох класах одночасно провели лекцію на тему: «Грип та ГРВІ: профілактика та лікування».

Майбутні медики розповіли про симптоми захворювань, різницю між ними, які правила потрібно дотримуватися аби уникнути такі проблеми та що робити, якщо вже захворіли і потребуєте лікування. Наочно показали на презентації, уважно вислухали всі запитання дітей та дали на них детальну й змістовну відповідь.

Пізніше студентки Скоробогата Вікторія (гр. ЛС-502), Кузьменко Вікторія (гр. ЛС-502) та Мікрюкова Олеся (гр. ЛС-609) відвідали Сумський дитячий будинок ім. С.П. Супруна. Провели цікаву й пізнавальну лекцію та пригостили малечу аксорбінками для підтримки здорового та міцного імунітету. Школярі подякували майбутнім лікарям за візит та будуть чекати наступного разу.