Студенти Медичного інституту в числі кращих на конкурсі «Кращий студент СумДУ - 2017»

16 листопада в студентському клубі «Спортлайн» відбулася церемонія нагородження Кращих студентів Сумського державного університету, присвячена Міжнародному Дню студента. Серед них грамотою нагороджені і студенти Медичного інституту СумДУ.

Грамотою управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації нагороджена студентка 4-го курсу Єлізавета Гарбузова (гр. ЛС-404).

Перемогу в номінації «Робота в гуртожитках» здобув студент Медичного інституту Максим Костенко.

Переможцем в номінації «Кращий студент-іноземець» став студент Медичного інституту Адам Омран Ахмед Шарафельдин.

Перемогу в номінації «Кращий профспілковий діяч» виборола студентка Медичного інституту Катерина Парфило.

Вітаємо з перемогою студентів Медичного інституту СумДУ та бажаємо їм подальших успіхів на науковій та творчій ниві!