Викладачі кафедри інфекційних хвороб стажуються в Німеччині

Доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, канд. мед. наук Ільїна Вікторія Валеріївна з 30.10.17 по 24.11.17 проходила стажування на базі Німецької Академії Менеджменту Нижньої Саксонії (DMAN), що знаходиться у самому центрі м. Целле, у колишньому замку герцогської династії Вельфів.

Целле – надзвичайно красиве і затишне містечко, у тридцяти кілометрах від Ганновера. Центр міста – острівець справжньої старої Європи, де багато історичних будівель побудовано ще у 16-17 століттях. Крім того, у Целле знаходяться штаб-квартири багатьох великих промислових підприємств. Місто є одним з центрів німецької нафтовидобувної промисловості.

Програма стажування була надзвичайно цікавою, організована на найвищому рівні, включала семінарські заняття, відвідування науково-дослідницьких інститутів, лікувальних закладів, міжнародних медичних виставок.

За результатами успішного завершення програми стажування доц., канд. мед. наук Ільїна В.В. отримала Сертифікат про проходження закордонного стажування.