Профбюро медичного інституту студентського профкому СумДУ

Медичний інститутПрофспілкова організація студентів СумДУ – це громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.

Вступ студентів до профспілки проводиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

• Профком на всіх рівнях представляє та захищає права та інтереси студентів
  • Профком контролює поселення студентів у гуртожитки
  • Без згоди профкому студентів не можуть виселити із гуртожитку
  • Профком допомагає отримувати усі види матеріальної допомоги та премій
  • У профкомі студенти можуть дізнатися про свої права та обов'язки
  • Завдяки профкому студенти мають змогу оздоровлюватися у санаторіях, профілакторіях та інших здравницях України
  • Профком здійснює соціальний захист студентів пільгових категорій
  • У профкомі студенти можуть отримати талони на пільгове харчування
  • Профком дбає про соціально-правовий захист студентів контрактної форми навчання
  • У профкомі кожен студент може оформити міжнародний студентський квиток

В  медичной інституті СумДУ функціонує профбюро студентського профкому. На данний час у профбюро працюють 5 студентів: Міхно Марія – голова профбюро, Чирва Сергій - член житлово-побутової комісії, Скиртиченко Тетяна – відповідальна за інформаційне забезпечення, Белошапко Катерина – член комісії соціального захисту, Ніколаєнко Ірина – член культурно-спортивної комісії профспілкового комітету університету.

Медичний інститутУ жовтні 2012 року члени профбюро медичного інституту прийняли участь у Всеукраїнському форумі лідерів студентських профспілкових організацій.

Під час зимових канікул були організовані екскурсійні подорожі до Львову: студенти побували на фабриці ялинкових прикрас, відвідали театри та музеї. Протягом року профспілкою університету також організовувалися екскурсійні поїздки до Одеси, Болгарії, Карпат та ознайомлювальні євро-тури.

Студентський профком СумДУ активно захищає студентів, надає матеріальну допомогу у зв’язку з хворобою, одруженням, народженням дітей. Не залишаються без уваги студенти пільгових категорій: за 2012-2013 навчальний рік в медичному інституті всі першокурсники, що мають пільги та вступили до профкому, завжди отримували допомогу в скрутних ситуаціях.

Профбюро медичного інституту активно приймає участь у громадському житті, в таких заходах, як день української мови, козацькі розваги, золотий інтеграл, день всіх закоханих.

У 2012 році в нас з’явилася власна група у соціальній мережі «Вконтакті», де постійно оновлюється інформація щодо нашої роботи: http://vk.com/club42948431 .

Медичний інститутМедичний інститутМедичний інститут