Радіо "Медичне"

LogoRadioРадіо "Медичне" вперше вийшло в ефір 23 травня 2012 року, і одразу заслужило прихильність слухачів. Протягом всього часу творча група наполегливо працювала над створенням програм та популяризацією радіопродукції на території України та навіть за кордоном. Але аудиторія радіостанції перш за все розрахована на активних молодих медиків, всіх тих, кому цікаві сучасні погляди на роль молоді в розвитку громадянського суспільства.

Щоденна аудиторія радіо складає близько 1000 слухачів. Програми, створені командою «Медичного», транслюються на радіо СумДУ та Всеукраїнському студентському радіо «Campusradio». Із радіороботами студентів Медінституту можна ознайомитися у міжнародній закритій соціальній мережі для студентів-медиків «Медкампус».

Кожного дня в ефірі радіо – актуальні новини інституту та університету, авторська радіопрограма «Архі-Мед», яка виходить двома мовами.

Окрім аудіороликів, команда радіо спільно зі студентським ректоратом СумДУ випускають відеожурнал «СтудТіВі». Нещодавно розпочато роботу над випусками відеопрограми «Хіт на дивані». Музичні композиції, записані у радіостудії «Медичне», відповідають вимогам якості музичних компаній «ФДР», «НаВсі100.ком» та звучать на  радіостанціях «Слобода FM» і «Діва Радіо».

23 липня запрацював сайт радіо "Медичне". Ласкаво просимо!

У команді радіо «Медичне»:

• Дмитро Ганін (директор та ініціатор створення),
  • Катерина Багуля (секретар);
  • Валерія Токар (ведуча);
  • Ярослав Пєвнєв та Софія Назаренко (відеооператори);
  • Ярослав Миколаєнко та Юлія Картава (креативні помічники).

ComandaRadio

ComRad