Науковий центр патоморфологічних досліджень

Науковий центр патоморфологічних досліджень при кафедрі патоморфології медичного інституту СумДУ (директор – проф. Романюк А.М) заснований у 2010 році, почав роботу з лютого 2011 року.

У розпорядженні НЦПД наявні:

• Система візуалізації зображення SEO Scan Lab ICX 285 AK-F IEE-1394, яка дозволяє отримувати якісні фотографії мікропрепаратів та програма морфометричних досліджень SEO Image Lab 2.0, створена Sumy Electron Optics.
  • Cучасний ротаційний мікротом Shandon Finesse 325
  • Набір імуногістохімічних маркерів та система візуалізації для проведення імуногістохімічних досліджень молочної залози (естроген, прогестерон, Her-2-new)
  • Санний мікротом МС-2, реактиви для проведення рутинних гістологічних досліджень
  • Реактиви для проведення гістохімічних досліджень (PAS-реакція, Ван-Гізон, Гоморі, Малорі та інші)