Хімічний та санітарно-бактеріологічний аналіз води

ЛабораторіяРегіональний Центр екологічного, хіміко-токсикологічного моніторингу та біомедичних досліджень (РЦ «ЕКОМЕДХІМ»), який є структурним науковим підрозділом медичного інституту Сумського державного університету, звертається до Вас з пропозицією взаємовигідної співпраці. До Ваших послуг в складі центру працює акредитована аналітична лабораторія, устаткована новими приладами і має атестацію на визначення рівнів основних речовин, а також важких металів, органічних та неорганічних сполук. Лабораторія здійснює виміри не тільки в м. Суми, але й по всій території Сумської області.

Всі використовувані в лабораторії засоби вимірювань систематично проходять державну перевірку в Сумському центрі стандартизації і метрології.

Скорочений хімічний аналіз води (12 показників) підходить для оцінки загального забруднення води в порівнянні з вимогами СНіП. Цей комплекс аналізів води необхідний при щорічному профілактичному контролі якості води, одержуваної з артезіанських свердловин і колодязів, а також для контролю якості роботи очищення фільтрів.

Аналіз води з розширеним переліком (24-25 показників) проводиться в кілька етапів, оскільки він враховує різні типи критеріїв: від основних характеристик води (мутність, PH, колір, запах, осад та ін.), до спеціальних (на виявлення хімічних елементів, з'єднань і т.д.).

Санітарно-бактеріологічний аналіз  включає визначення загальної кількості мезофільних, аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів при 37°С в одиниці об'єму, встановлення число бактерій групи кишкової палички в 1 дм3 води (колі-індекс), знаходження синьогнійної палички (Рseudomonas aeruginosa) в 1 дм3 води.

Співробітництво з нашим Регіональним Центром дасть Вам можливість отримати якісні результати у найкоротший термін за доступною ціною.