Ветеринарні лабораторні послуги

Шановні колеги!

ВетеренаріяСтруктурний науковий підрозділ медичного інституту Сумського державного університету Регіональний Центр екологічного, хіміко-токсикологічного моніторингу та біомедичних досліджень (РЦ «ЕКОМЕДХІМ»), звертається до Вас з пропозицією взаємовигідної співпраці.

До Ваших послуг в складі центру працює акредитована аналітична лабораторія, устаткована новими приладами і має атестацію на проведення вимірювань в галузі ветеринарії та екології. Лабораторія здійснює виміри не тільки в м. Суми, але й по всій території Сумської області.

Ветеренарія

Вартість лабораторних вимірювань є нижчою за ринкову.

Остаточний розрахунок вартості визначається фахівцем центру після аналізу об’єкту дослідження та їх кількості. За всіма питаннями звертатися за вказаними телефонами або за допомогою електронної пошти.