Державні стадарти вищої медичної освіти

Освітньо-кваліфікаційна характеристика спеціаліста за спеціальністю 7.110101 "Лікувальна справа"

Освітньо-кваліфікаційна характеристика спеціаліста за спеціальністю 7.110105 "Медико-профілактична справа"

Освітньо-кваліфікаційна характеристика спеціаліста за спеціальністю 7.110106 "Стоматологія"

Виробничі функції, типові задачі діяльності та уміння, якими повинен володіти випускник вищого медичного закладу за фахом 7.110101  “Лікувальна справа”

Виробничі функції, типові задачі діяльності та уміння, якими повинен володіти випускник вищого медичного закладу за фахом 7.110105 “Медико-профілактична справа”

Виробничі функції, типові задачі діяльності та уміння, якими повинен володіти випускник вищого медичного закладу за фахом 7.110106 “Стоматологія”